+420 603 528 590 sotta@zusslatinany.cz

Soutěže

Školní rok 2021/2022

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový zpěv
Skuteč, 22. února 2022

 

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie II.                 Anna Víšková                       1. cena

kategorie II.                 Edita Hrubá                          2. cena

kategorie II.                 Eva Waldhauserová             2. cena

kategorie III.               Viktorie Víšková                  1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VI.                Anna Křičenská                   1. cena

kategorie VI.                Eliška Ryzová                       2. cena

kategorie VII.              Mikuláš Málek                     1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VIII.             Blanka Pavlišová                  2. cena

kategorie IX.               Denisa Dibelková                 1. cena s postupem do krajského kola

 

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na žesťové nástroje
Chrast, 10. března 2022

Hra na trubku

(vyučující: Martin Líska)

kategorie V.                 Jakub Koreček                     1. cena s postupem do krajského kola

 

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na dřevěné dechové nástroje
Chrudim, 17. března 2022

Hra na klarinet

(vyučující: Jan Papež)

kategorie VIII.             Matěj Ludvík                        2. cena

kategorie IX.               Matěj Kaňka                        3. cena

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.                Sylvia Blehová                      1. cena s postupem do krajského kola

kategorie VIII.             Jitka Přepechalová              1. cena s postupem do krajského kola

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový zpěv
Pardubice, 23. března 2022

 

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie III.               Viktorie Víšková                  2. cena

kategorie VII.              Mikuláš Málek                     2. cena

kategorie IX.               Denisa Dibelková                 2. cena

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na žesťové nástroje
Vysoké Mýto, 6. dubna 2022

Hra na trubku

(vyučující: Martin Líska)

kategorie V.                 Jakub Koreček                     3. cena

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na dřevěné dechové nástroje
Vysoké Mýto, 7. dubna 2022

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.                Sylvia Blehová                      2. cena

kategorie VIII.             Jitka Přepechalová              1. cena s postupem do ústředního kola

 

 

Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ – Hra na dřevěné dechové nástroje
Praha, 20. května 2022

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie VIII.             Jitka Přepechalová              3. cena

 

 

 

Školní rok 2018/2019

 

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Komorní hra s převahou dechových nástrojů
Hlinsko, 27. února 2019

 

Soubory dřevěných dechových nástrojů

(vyučující: Jan Papež)

kategorie II.                 Klarinetové duo                    1. cena s postupem do krajského kola

(Matěj Kaňka, Matěj Ludvík)

 

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Komorní Hra s převahou dechových nástrojů
Vysoké Mýto, 20. března 2019

 

Soubory dřevěných dechových nástrojů

(vyučující: Jan Papež)

kategorie II.                 Klarinetové duo                    3. cena

(Matěj Kaňka, Matěj Ludvík)

 

Skutečský slavík 18. ročník pěvecké soutěže. Pořádá SRP při ZUŠ Vítězslava Nováka
Skuteč, 10. června 2019

 

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie IV                 Klaudová Marie                   1. místo

 

Současný tanec

19. ročník taneční přehlídky kolektivů Hronovské jablíčko
pořádá: Město Hronov, Dům dětí a mládeže Domino Hronov a Pavel Macura
Hronov, 25. května 2019

 

Kategorie: Dospělí – Volný tanec – „Kometa“ (3. místo)

Kategorie: Dospělí – Show a parketové kompozice – „Fantom opery“ (5. místo)

 

Výtvarný obor

24. ročník Výtvarné soutěže pro děti MŠ, pro žáky 1. – 5. tříd ZŠ, ZUŠ a Domů dětí a mládeže regionu Chrudimska a Hlinecka na téma:
Kreslíme památky, které známe (hrady, zámky, kapličky, kostely…)
Zaječice, 25. dubna 2019

4. kategorie: ZUŠ a DDM

Baffiová Magdalena (2. místo)

Svatoň David (2. místo)

Jeklová Antonie (3. místo)

 

Školní rok 2017/2018

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový a komorní zpěv
Skuteč, 19. února 2018

 

Sólový a komorní zpěv

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie 0.                  Vojáčková Ellen                   1. cena

kategorie I.                  Žáčková Žaneta                    1. cena s postupem do krajského kola

kategorie I.                  Klaudová Marie                   1. cena

kategorie II.                 Málek Mikuláš                     1. cena s postupem do krajského kola

kategorie III.               Pavlišová Blanka                  2. cena

kategorie III.               Strouhalová Eliška              3. cena

kategorie V.                 Vychodilová Anežka            1. cena

kategorie VI.                Klimešová Lenka                 1. cena s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře dechové nástroje
Chrudim, 6. března 2018

 

Hra na klarinet

(vyučující: MgA. Kateřina Daňková)

kategorie IV.                Ludvík Matěj                       2. cena

kategorie V.                 Moučka Marek                    2. cena

 

Hra na saxofon

kategorie VI.                Strouhalová Eliška              2. cena

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.                Křemenáková Justýna         1. cena s postupem do krajského kola

kategorie V.                 Vychodil Jindřich                1. cena

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové nástroje
Vysoké Mýto, 26. března 2018

 

Hra na zobcovou flétnu

(vyučující: Jiřina Hrubá)

kategorie IV.                Křemenáková Justýna         2. cena

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na bicí nástroje
Vysoké Mýto, 27. března 2018

Sólová hra

(vyučující: Vojtěch Kudrnáč)

kategorie III.               Dostálek Lukáš                     3. cena

kategorie VII.              Mayer Štěpán                       3. cena

 

Souborová hra

(vyučující: Vojtěch Kudrnáč)

kategorie III.               Soubor bicích nástrojů        2. cena

(Mayer, Dostálek, Štangl,

Šára, Šukal)

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ – Sólový a komorní zpěv
Pardubice, 28. března 2018

Sólový a komorní zpěv

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie I.                  Žáčková Žaneta                    1. cena

kategorie II.                 Málek Mikuláš                     2. cena

kategorie VI.                Klimešová Lenka                 2. cena

Skutečský slavík 17. ročník pěvecké soutěže. Pořádá SRP při ZUŠ Vítězslava Nováka
Skuteč, 11. června 2018

 

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie III.A             Křemenáková Justýna         1. místo

kategorie III.A             Klaudová Marie                   2. místo

kategorie IV.A             Málek Mikuláš                     1. místo

kategorie IV.A             Pavlišová Blanka                  1. místo

kategorie IV.A             Strouhalová Eliška              2. místo

kategorie V.A              Vychodilová Anežka            2. místo

 

Současný tanec

Poupata 2018
pořádá: Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Heřmanův Městec, 12. května 2018

 

Kategorie: Volný tanec – „Tři oříšky“ (3. místo)

 

 

18. ročník taneční přehlídky kolektivů Hronovské jablíčko
pořádá: Město Hronov, Dům dětí a mládeže Domino Hronov a Pavel Macura
Hronov, 26. května 2018

 

Kategorie: Dospělí – Volný tanec – „Od úsvitu do západu“ (1. místo)

Kategorie: Junioři – Volný tanec – „Na dvoře vévodském“ (2. místo)

 

 

Výtvarný obor 

23. ročník Výtvarné soutěže pro děti MŠ, pro žáky 1. – 5. tříd ZŠ, ZUŠ a Domů dětí a mládeže regionu Chrudimska a Hlinecka na téma:
Ovoce a zelenina, které rádi jíme
Zaječice, 19. dubna 2018

4. kategorie: ZUŠ a DDM

Jeklová Antonie (2. místo)

Melicharová Nikol (1. místo)

 

 

Školní rok 2016/2017

 

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na kytaru
Slatiňany, 9. února 2017

 

Hra na kytaru

(vyučující: Petr Šotta)

kategorie IV.                Charvátová Tereza              2. cena

(vyučující: Jarmila Krobová)

kategorie VI.                Čermák Jaroslav                  1. cena s postupem do krajského kola

 

 

Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře housle
Hlinsko, 1. března 2017

 

Hra na housle

(vyučující: Aleš Křivský)

kategorie 0.                  Moučka Viktor                     2. cena

kategorie I.                  Papoušek Patrik                   3. cena

kategorie III.               Vaňková Zuzana                  3. cena

 

 

(vyučující: Jitka Šottová)

kategorie I.                  Žáček Vít                              1. cena s postupem do krajského kola

kategorie II.                 Málek Mikuláš                     1. cena

kategorie VII.              Odvárková Natálie               2. cena

 

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na housle
Česká Třebová, 6. dubna 2017

 

(vyučující: Jitka Šottová)

kategorie I.                  Žáček Vít                              2. cena

 

pozn.: Čermák Jaroslav se krajského kola ve hře na kytaru nezúčastnil

 

 

Skutečský slavík 16. ročník pěvecké soutěže. Pořádá SRP při ZUŠ Vítězslava Nováka
Skuteč, 12. června 2017

 

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie II.A              Čejková Barbora                  2. místo

kategorie IV.A             Pavlišová Blanka                  1. místo

kategorie IV.A             Strouhalová Eliška              2. místo

kategorie III.A             Klaudová Marie                   2. místo

kategorie III.A             Málek Mikuláš                     1. místo

kategorie III.A             Žáčková Žaneta                    1. místo

kategorie III.B             Duo Zvoneček                      1. místo

(Strouhalová, Klaudová)

 

 

Současný tanec

 

Poupata 2017
pořádá: Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Heřmanův Městec, 13. května 2017

 

Kategorie: Volný tanec – „Vzpomínka“ (1. místo)

Kategorie: Volný tanec – „K oblakům“ (1. místo)

Kategorie: Volný tanec – „Do posledního dechu“ (3. místo)

Kategorie: Scéna, formace, výraz – „Doteky světla“ (2. místo)

 

 

Hronovské jablíčko
pořádá: Město Hronov, Dům dětí a mládeže Domino Hronov a Pavel Macura
Hronov, 20. května 2017

 

Kategorie: Dospělí – Volný tanec – „Do posledního dechu“ (3. místo)

Kategorie: Junioři – Volný tanec – „Vzpomínka“ (2. místo)

Kategorie: Dospělí – Volný tanec – „Sing“ (2. místo)

 

 

Výtvarný obor

 

22. ročník Výtvarné soutěže pro děti MŠ, pro žáky 1. – 5. tříd ZŠ, ZUŠ a Domů dětí a mládeže regionu Chrudimska a Hlinecka na téma: Moje oblíbená hračka
Zaječice, 20. dubna 2017

 

4. kategorie: ZUŠ a DDM

Svobodová Adéla (2. místo)

Dymáková Elen (čestné uznání)

Rusňáková Hana (2. místo)

Čejka Jan (1. místo)

Kurková Veronika (čestné uznání)

Vaňková Zuzana (3. místo)

 

 

Krajské kolo soutěžní přehlídky ZUŠ
Pardubice, 22. dubna 2017

 

Kategorie A: Jednotlivé plošné a prostorové práce

ZUŠ Slatiňany – Malujeme naše město (bronzové pásmo)

ZUŠ Slatiňany – Zátiší (stříbrné pásmo)

 

 

 

Školní rok 2015/2016

 

 

Skutečský slavík
Skuteč, 13. června 2016

 

Sólový zpěv

(vyučující: Jana Sychrovská)

kategorie I.A                Čejková Barbora                  2. místo

Křičenská Anna                   1. místo s postupem na koncert vítězů

kategorie II.A              Klaudová Marie                   1. místo s postupem na koncert vítězů

Málek Mikuláš                     2. místo

kategorie III.A             Pavlišová Blanka                  1. místo s postupem na koncert vítězů

Strouhalová Eliška              1. místo s postupem na koncert vítězů

kategorie IV.                Klimešová Lenka                 1. místo s postupem na koncert vítězů

Vychodilová Anežka            1. místo s postupem na koncert vítězů

 

 

Současný tanec

 

Poupata
pořádá: Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Heřmanův Městec, 14. května 2016

 

  1. kategorie: Volný tanec – „Naděje“ (1. místo)
  2. kategorie: Volný tanec – „Touha“ (3. místo)
  3. kategorie: Scéna, formace, výraz – „See who i am“ (2. místo)

III. kategorie: Scéna, formace, výraz – „Ztraceni“ (3. místo)

  1. kategorie: Volný tanec – „Tanec odjinud“ (3. místo)

III. kategorie: Volný tanec – „Soumrak“ (1. místo)

 

 

Hronovské jablíčko
pořádá: Dům dětí a mládeže Hronov
Hronov, 7. května 2016

 

Kategorie: Dospělí – Show a parketové kompozice – „See who i am“ (1. místo)

Kategorie: Junioři a dospělý – Volný tanec – „Naděje“ (2. místo)

Kategorie: Junioři a dospělý – Volný tanec – „Touha“ (1. místo)

Kategorie: Plesové taneční formace – „Soumrak“ (3. – 4. místo)

 

 

Výtvarný obor

 

XIII. Výstava Betlémů 2015
Heřmanův Městec

 

Špásová Dorota (3. místo v soutěži o nejkrásnější vánoční ozdobu)

ZUŠ Slatiňany (Zvláštní cena poroty v soutěži o nejkrásnější vánoční ozdobu)

 

 

24. ročník výtvarné soutěže na téma: dopravní prostředek, kterým nejraději jezdím
Zaječice

 

Denisa Pilařová (čestné uznání)

Karolína Marschallová (3. místo)

 

Adresa

Základní umělecká škola Slatiňany
Raisova 173
538 21 Slatiňany
IČO: 64782042

 

Tel.: 603 528 590
e-mail:  sotta@zusslatinany.cz

Novinky

Postupové zkoušky

Od 6. do 10. června 2022 se na naší škole konají postupové zkoušky. V tomto týdnu výuka hudebního...

číst více

Web vytvořil noConcept